Tvoríme videá,ktoré povedia príbeh vašej značky atraktívnym, pútavým a zapamätateľným spôsobom.

Pomôžeme vám s tvorbou
videa i fotografií

Live-actionvideá

Live-action
videá

Milujeme prácu s ľudmi a dokážeme z nich pred objektívom dostať želanú emóciu. Tvoríme video spoty, atraktívne aftermovies z eventov, ale aj pútavé employer branding videá.

Animovanévideá

Animované
videá

Aj náročné témy sa dajú vysvetliť jednoduchou a zaujímavou animáciou. Prevedieme váš statický obsah do dynamickej formy, vytvoríme jedinečný packshot, explainer video alebo rozanimujeme logo či infografiku.

Postprodukciavideí

Postprodukcia
videí

Natočenie videa je len polovica úspechu. Tá druhá spočíva v prepracovanej postprodukcii. Zaistíme pre vás strih videa, sound design, color grading, titulkovanie, ale aj slovenský či cudzojazyčný voice over.

Atraktívnefotografie

Atraktívne
fotografie

Portréty vašich zamestnancov, autentické fotografie na sociálne siete alebo bezchybné momentky z eventov umožnia vašej značke ožiť a priblížia ju potenciálnym kandidátom, zákazníkom i verejnosti.

Náš postup
tvorby videa

1

Scenár a storyboard

Naša spolupráca začína úvodným stretnutím, na ktorom si preberieme ciele videa, vaše očakávania aj prípadné inšpirácie. Po pochopení vašich predstáv sa pustíme do tvorby príbehu – vytvoríme prepracovaný scenár, prejdeme lokácie a navrhneme storyboard, ktorý bude základným vodítkom pri tvorbe videa. Až vtedy, keď máme jasno v kreatívnom koncepte, časovom harmonograme a rozpočte, začíname tvoriť.

2

Video produkcia

V závislosti na štýle videa začíname tvoriť jednotlivé zábery. V prípade live-action produkcie video natáčame v našom ateliéri, prenajatom štúdiu alebo na voľných lokáciách podľa aktuálnych potrieb. Ak je video výlučne animované, tvoríme ho od stola bez nutnosti cestovať. Všetko potrebné máme vo svojich počítačoch.

3

Postprodukcia

Postprodukcia je jednou z najdôležitejších častí video a foto produkcie. Nasnímané zábery je totiž potrebné upraviť, dodať im požadovanú tonalitu, postrihať ich do zmysluplného príbehu. Po strihu prechádzame k úprave farebnosti (color grading), tvorbe zvukových efektov a výberu hudby (sound design) a k finalizácii videa, ktoré vám odovzdáme na spripomienkovanie. Po zapracovaní korektúr video sfinalizujeme.

4

Publikovanie videa

Odovzdaním videa sa naša práca nekončí. Radi vám pomôžeme aj s jeho publikáciou, propagáciou, zaradením na relevantné sociálne siete, či vytvorením SEO popisov, ktoré uľahčia jeho vyhľadávanie. Propagácia a umiestnenie videa je totiž rovnako dôležité ako samotná produkcia.

Máte záujem o video
alebo fotografie?