Tvoríme videá,ktoré povedia príbeh vašej značky atraktívnym, pútavým a zapamätateľným spôsobom.

Pomôžeme vám s tvorbou
videa i fotografií

Live-action<br>videá

Live-action
videá

Milujeme prácu s ľudmi a dokážeme z nich pred objektívom dostať želanú emóciu. Tvoríme video spoty, atraktívne aftermovies z eventov, ale aj pútavé employer branding videá.

Animované<br>videá

Animované
videá

Aj náročné témy sa dajú vysvetliť jednoduchou a zaujímavou animáciou. Prevedieme váš statický obsah do dynamickej formy, vytvoríme jedinečný packshot, explainer video alebo rozanimujeme logo či infografiku.

Postprodukcia<br>videí

Postprodukcia
videí

Natočenie videa je len polovica úspechu. Tá druhá spočíva v prepracovanej postprodukcii. Zaistíme pre vás strih videa, sound design, color grading, titulkovanie, ale aj slovenský či cudzojazyčný voice over.

Atraktívne<br>fotografie

Atraktívne
fotografie

Portréty vašich zamestnancov, autentické fotografie na sociálne siete alebo bezchybné momentky z eventov umožnia vašej značke ožiť a priblížia ju potenciálnym kandidátom, zákazníkom i verejnosti.

Náš postup
tvorby videa

1

Scenár a storyboard

Naša spolupráca začína úvodným stretnutím, na ktorom si preberieme ciele videa, vaše očakávania aj prípadné inšpirácie. Po pochopení vašich predstáv sa pustíme do tvorby príbehu – vytvoríme prepracovaný scenár, prejdeme lokácie a navrhneme storyboard, ktorý bude základným vodítkom pri tvorbe videa. Až vtedy, keď máme jasno v kreatívnom koncepte, časovom harmonograme a rozpočte, začíname tvoriť.

2

Video produkcia

V závislosti na štýle videa začíname tvoriť jednotlivé zábery. V prípade live-action produkcie video natáčame v našom ateliéri, prenajatom štúdiu alebo na voľných lokáciách podľa aktuálnych potrieb. Ak je video výlučne animované, tvoríme ho od stola bez nutnosti cestovať. Všetko potrebné máme vo svojich počítačoch.

3

Postprodukcia

Postprodukcia je jednou z najdôležitejších častí video a foto produkcie. Nasnímané zábery je totiž potrebné upraviť, dodať im požadovanú tonalitu, postrihať ich do zmysluplného príbehu. Po strihu prechádzame k úprave farebnosti (color grading), tvorbe zvukových efektov a výberu hudby (sound design) a k finalizácii videa, ktoré vám odovzdáme na spripomienkovanie. Po zapracovaní korektúr video sfinalizujeme.

4

Publikovanie videa

Odovzdaním videa sa naša práca nekončí. Radi vám pomôžeme aj s jeho publikáciou, propagáciou, zaradením na relevantné sociálne siete, či vytvorením SEO popisov, ktoré uľahčia jeho vyhľadávanie. Propagácia a umiestnenie videa je totiž rovnako dôležité ako samotná produkcia.

Máte záujem o video
alebo fotografie?