Postaráme sa o prezentáciu vašej značky v online priestore. Tvoríme atraktívne webstránky a e-shopy.

Prečo tvoriť webstránku
alebo e-shop s nami?

Prepracovaný
dizajn

Navrhneme unikátny dizajn vašej webstránky alebo e-shopu s ohľadom na stratégiu značky, dosiahnutie obchodných cieľov a nastavenú vizuálnu identitu.

Interaktívne
animácie

Dynamické animácie a skvelý používateľský zážitok (UX) okamžite upúta pozornosť vašich zákazníkov, udrží ich na webe dlhšie a motivuje ich opakovane sa vrátiť.

Výborná
škálovateľnosť

Wordpress je škálovateľná platforma, ktorá umožňuje tvorbu jednoduchých webstránok aj zložitých systémov či e-shopov s množstvom doplnkových funkcionalít.

Bezpečnosť a jednoduchosť

Vďaka pokročilému zabezpečeniu a jednoduchému administratívnemu rozhraniu budete mať svoju webstránku či e-shop vždy aktuálny a plne pod kontrolou.

Náš prístup
krok za krokom

1

Príprava

Úspešný webový alebo e-commerce projekt začína bezchybnou prípravou a starostlivým plánovaním. Predtým, než začneme kresliť a programovať vaše riešenie, sa preto snažíme získať čo najpresnejšie informácie o požadovanom vzhľade, cieľoch a funkciách. Výsledkom briefingu je detailná špecifikácia. V závislosti na náročnosti riešenia pripravujeme aj funkčné alebo statické prototypy (wireframes).

2

Tvorba dizajnu

Po akceptácii špecifikácie z oboch strán prichádzame k prvej produkčnej časti. Dizajn vašej webstránky alebo e-shopu tvoríme vždy na mieru. Môžete si tak byť istí, že je navrhnutý v súlade s nastavenými pravidlami vizuálnej identity vašej značky, aktuálnymi trendmi v segmente, či špecifickými požiadavkami vašich zákazníkov. Návrh riešenia prechádza dvomi kolami pripomienok, pričom najskôr navrhneme dizajn homepage a vybranej podstránky, a až následne dizajn ďalších podstránok. Po príprave podkladov posúvame dizajn do ďalšej fázy – front-end development.

3

Front-end programovanie

Schválený dizajn slúži ako kľúčový podklad pre proces front-end developmentu. Pri jeho tvorbe „preklopíme“ statický dizajn do dynamických HTML šablón a vytvárame aj tzv. interakčný dizajn. Animované elementy dávajú návštevníkovi pocit, že s ním webstránka či eshop interaguje. V tomto momente riešenie dostáva finálny look & feel a zároveň prechádza potrebnou optimalizáciou pre mobilné zariadenia.

4

Back-end programovanie

Po vytvorení atraktívneho zobrazenia a plynulých animácií prechádza projekt do náročnej technickej roviny. Vo fáze back-end developmentu sa naši programátori venujú konfigurácii jadra webstránky či e-shopu. Vytvárajú všetky potrebné databázy, na ktoré napájajú obsah či formuláre a zaoberajú sa aj otázkami bezpečnosti či rýchlosti. Na konci programovania prechádzame tiež k naplneniu webstránky/e-shopu testovacím, prípadne finálnym obsahom. Vzhľadom na rozsah obsahu volíme hromadné (napr. pri e-shopoch formou xml feedu), alebo ručné plnenie.

5

Finalizácia a roll-out

Poslednú časť procesu tvorí záverečné testovanie, overenie funkčnosti riešenia pred spustením a migrácia na cieľový hosting. Po spustení webstránky alebo e-shopu absolvujeme finálne testovanie a krok po kroku aj výstupný checklist. Ukončenie procesu je spojené s odovzdaním prístupov a podpisom akceptačného protokolu.

Stretnime sa
k vašej značke