Animácie aj live-action produkcia

Príprava projektu začala starostlivým plánovaním produkcie. V spolupráci s partnerským produkčným štúdiom PURPLE SMITH sme pre klienta zabezpečili návrh a výrobu kostýmov, o ktoré sa postarala odevná dizajnérka Ingrid Kakodyiová (IngK) a zastrešili celý proces produkcie i následnej postprodukcie videí. Aby boli výstupy atraktívne aj pre tých najmenších divákov, rozhodli sme sa pre natáčanie na zelenom kľúčovom pozadí (green screen), ktoré nám umožnilo v postprodukcii postavy z obrazu vyrezať a umiestniť ich do, na mieru pripravených, animovaných ilustrácií.

Na mieru pripravené ilustrácie

Značka FITSHAKER si dáva na kvalite svojich produktov skutočne záležať a inak tomu nebolo ani v prípade nového detského programu KIDshaker. Choreografie cvičení sú priamo naviazané na autorské pesničky z dielne dvojice Tony a Tina, ktorým sme prispôsobili aj samotné prostredie videí.

Jednoduché tvary, kontrastné farby

Ilustrácie sú navrhnuté na základe obsahu piesní a doplnené o nápadný, ale neagresívny branding. Charakterizujú ich najmä jednoduché tvary, kontrastné farby a drobné detaily v podobe takzvaného grain (zrnitého) efektu.

Precízne spracované animácie

Potrebnú dynamiku videí dotvárajú aj precízne spracované animácie objektov a celého prostredia scény. Poletujúca vzducholoď, zvieratká na úteku, ale aj žmurkajúca kapusta či reďkovka v zápale tanca dokážu zaujať aj tie najaktívnejšie deti a dať rodičom aspoň chvíľu na oddych, ktorý tak potrebujú počas náročných pracovných dní.

Prémiový obsah pre všetkých, ktorí radi cvičia

Pre klienta sme pripravili celkom päť dielov nového tréningového programu KIDshaker a na príprave ďalších epizód intenzívne pracujeme. Všetky videá budú dostupné na platforme FITSHAKER spolu s ďalším prémiovým obsahom a poslúžia tisíckam používateľov na celom Slovensku.

Stretnime sa
k vašej značke