Svetový dizajn,
výnimočné technológie

MH2 je vôbec prvým slovenským vodíkovým autom, ktorého dizajn okamžite zaujme extravagantným prevedením dravého superšportu. Jeho pohon zabezpečuje patentovaný prototyp tandemového vodíkového kompresora, za ktorého vývojom stojí košická Technická univerzita. Značka MATADOR Group vidí v technológii potenciál alternatívy nielen k štandardným spaľovacím motorom, ale aj často kritizovaným elektrickým pohonom.

Dynamické farby,
odvážna typografia

Pri voľbe farebnosti a typografie projektu sme vychádzali z prepracovaného dizajnu auta. Nadviazali sme tak na prácu dizajnérov z pražského štúdia Aufeer Design, ktoré pracuje aj pre značky Bentley, Ferrari, Audi či Airbus. Odvážna tyrkysová v kombinácii s elegantnou čiernou a medenou farbou dodávajú vizualite značky technologický a zároveň prémiový vzhľad. Jednoduché línie a široké spektrum rezov fontu Neue Haas Grotesk zasa zvyšujú dizajnovú variabilitu vizuality a umožňujú jej ľahkú adaptabilitu na rôzne formáty komunikácie.

Použité farby MH2

Webstránka, ktorá
púta pozornosť

Základom prezentačnej webstránky projektu MH2 sa stala logická štruktúra a výnimočný dizajn. Moderné vizuálne prvky a atraktívne animácie, ktoré dokonale predstavia koncept auta a prevedú návštevníka jeho unikátnym vzhľadom i technickými parametrami, sú navrhnuté pre čo najplynulejší zážitok na akomkoľvek zariadení. Webstránka poskytuje aj informácie o možnosti live prehliadky auta na svetovej výstave EXPO v Dubaji či možnosť stiahnuť si imidžovú brožúru konceptu.

Atraktívna
produktová brožúra

S príbehom konceptu MH2, jeho dizajnom, výkonovými parametrami a unikátnou vodíkovou technológiou sa môže publikum zoznámiť aj vďaka atraktívnej brožúre. Tá je postavená na veľkých fotografiách a netradičnej typografii, ktorá korešponduje s odvážnym dizajnom auta a posúva komunikáciu projektu na svetovú úroveň.

Stretnime sa
k vašej značke