Ambiciózny slovenský projekt

Spoločnosť Resco na svojej pravidelnej konferencii Resco.NEXT koncom roka 2020 predstavila revolučné profesionálne smart hodinky – NIVY Watch. Zariadenie, ktoré bolo doteraz využívané len na meranie športových aktivít používateľov, mení pravidlá v B2B segmente a ponúka efektívnu náhradu jednoúčelových biznis riešení pre zamestnancov. Resco chce so svojou hardvérovou premiérou osloviť najmä väčšie spoločnosti z oblasti výroby a priemyslu, ktorým hodinky a cloud NIVY Data Factory pomôžu optimalizovať náklady, zefektívňovať procesy a lepšie plánovať využitie pracovných síl.

3D imidžové video pre modernú značku

Pri príležitosti uvedenia novej značky smarthodiniek NIVY Watch sme pre klienta vytvorili štýlové video v realistickom 3D zobrazení. Atraktívna animácia s dynamickou hudbou, štýlovými efektami a precíznym strihom z našej produkcie perfektne odprezentovala skvelý dizajn hodiniek, nadchla publikum a zaistila atraktívny produktový launch hneď pri štarte prezentácie.

Webstránka plná efektov

Pre úspešnú aktiváciu značky NIVY Watch sme pripravili aj interaktívnu produktovú webstránku. Tá je postavená na vizuálnom storytellingu, ktorý naplno využíva možnosti animovaných 3D modelov a demonštruje premyslený ekosystém NIVY Watch v kombinácii s dômyselne navrhnutou nabíjacou stanicou, dokovacím portom a platformou NIVY Data Factory. Čistý dizajn, minimalistická typografia a prepracované animácie sebavedomo radia ambiciózny slovenský produkt k svetovej technologickej špičke.

Stretnime sa
k vašej značke