Pomôžeme vámkomunikovať v čase krízy, plynule digitalizovať váš biznis, budovať značku aj aktivovať predaje.

GALTON branding agency O nás

Odporúčané riešenia
v čase krízy

Plynulý prechodOffline 2 Online

Plynulý prechod
Offline 2 Online

Pomôžeme vám dostať vaše offline aktivity do online sveta tak, aby ich zákazníci mohli čo najrýchlejšie opäť využívať. Zaistíme vám digitalizáciu objednávkového, rezervačného či reklamačného procesu, uľahčíme vám online komunikáciu so zamestnancami alebo tvorbu digitálneho obsahu.

Rýchly a spoľahlivýinternetový obchod

Rýchly a spoľahlivý
internetový obchod

Ako spoločnosť sa do "normálu" tak skoro nevrátime. Zmeňte krízu na príležitosť a spustite online predaj svojich produktov. Pomôžeme vám s flexibilným developmentom vlastného eshopu na platforme WooCommerce alebo Magento aby ste svoje predaje dostali čím skôr doporiadku.

Kvalitná foto a video produkcia

Kvalitná foto
a video produkcia

S prechodom z offline do online súvisí aj produkcia fotografií a videí, ktoré umožnia zákazníkom zoznámiť sa s vašimi produktami a rozhodnúť sa o nákupe. Vďaka skúsenostiam z produkcie pre značky ako BILLA či HYZA dokážeme vytvoriť skvelý obsah, ktorý zaujme aj predáva.

HR marketinga interná komunikácia

HR marketing
a interná komunikácia

Pomôžeme vám využiť krízovú situáciu na získanie talentov z trhu práce alebo citlivo odkomunikovať zmeny vašim existujúcim zamestnancom. Nastavíme flow internej komunikácie alebo vytvoríme platformu, vďaka ktorej budete lepšie spolupracovať, vzdelávať sa a napredovať.

#Smevtomspolu

Máme viac ako desať rokov skúseností s prácou pre lokálne i svetové značky. Sme pripravení previesť vás cez náročné výzvy, ktoré prinesie kríza dnes aj nový svet zajtra.

Dlhoročnú podporu firmy Galton si veľmi ceníme a vidíme ju ako skúseného partnera, ktorý nám pomáha rásť. Spolupracuje s nami na mnohých brandových a reklamných kampaniach. Obdivujeme ich profesionálny, originálny a trendy svieži štýl, ktorý sa naplno prejavil aj v aktivitách employer brandingu nášho IT oddelenia. Vďaka nim opakovane vystupujeme zo svojej komfortnej zóny.

S GALTON Brands sme spolupracovali na produkcii a postprodukcii medzinárodnej konferencie resco.next 2019. Konferencia prešla kompletným rebrandingom, ktorý priniesol pozitívne ohlasy zo strany účastníkov, partnerov i zamestnancov. Oceňujem nápady, ktoré tím priniesol, ľahkú a plynulú komunikáciu, produkciu videí, nápaditú webstránku a nový jednotný branding. Spoluprácu hodnotím pozitívne a verím, že sa nám osvedčí aj počas ďalších ročníkov.

Spomedzi viacerých brandingových a marketingových agentúr dokázala spoločnosť GALTON presvedčiť predovšetkým svojou agilitou, nekonvenčným no zároveň profesionálnym vystupovaním a pochopiteľne dodanou kvalitou. Vysoký štandard, ktorý na začiatku spolupráce nastavili si dokázali počas takmer ročnej spolupráce udržať.

Spoluprácu so spoločnosťou GALTON si dlhodobo vážime a vnímame ju ako strategického partnera pre všetky naše brandingové a marketingové aktivity a to tak na úrovni spoločnosti Klimak ako aj skupiny Klimak. Osobitnú spokojnosť zdieľame pri tvorbe kreatívy a následnej profesionálnej exekúcii employer brandingu skupiny Klimak.

Spoluprácu so spoločnosťou Galton Brands hodnotíme vysoko pozitívne. Originalita a kreativita sú základnými faktormi ich práce. Tie sú doplnené pri každom projekte spoľahlivosťou a perfekcionizmom. Na tím Galton Brands sme sa mohli spoľahnúť pri všetkých kľúčových online kampaniach a správe sociálnych sietí. Kvalita práce je atribút, ktorý si vysoko ceníme a tento atribút je možné badať vo všetkých projektoch, na ktorých sme mali možnosť doteraz spolupracovať. Rovnako pozitívne hodnotíme aj vysoko profesionálny a zároveň veľmi ľudský a priateľský prístup všetkých členov tímu.

Zavolajte alebo napíšte.
Sme pripravení.